Yenice Balistik YK90

Yenice Balistik YK90

Günümüz şartlarında giderek artan tehlike ve tehdit unsurlarına karşı binalarımızın güvenliği çok büyük önem arz etmektedir.

Can ve mâl güvenliğimizi tehdit eden saldırılar genellikle kapı ve pencerelerden yapılmaktadır. Kapı ve pencerelerimizde güvenlik seviyesini arttırmak, ısı kaybını önlemek, estetik görüntüyü bozmadan ve saldırı sonrası tüketiciye yüklü maliyet getirmeden, kurşun geçirmez doğrama avantajından faydalanmak istediğimizde YENİCE YK90 kurşun geçirmez alüminyum doğrama serisi, tüm bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

Yüzeyi sert eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımından imâl edilen zırh çeliği takviyesi ile YENİCE YK90 tabanca saldırılarından G-3 makinalı tüfek saldırılarına kadar çok geniş bir yelpazede koruma sağlamaktadır.

Yenice YK90 Kurşun Geçirmez Balistik Kapı ve Pencereler
admin

You must be logged in to post a comment

Değerli iş ortağımız;

Son aylarda tüm dünyayı ve ülkemizi saran ve tehdit eden Covid-19 virüs salgını nedeniyle sosyal teması mümkün olduğunca en aza indirebilmek ve en önemlisi sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek şirketimiz 20.03.2020 tarihi itibari ile evlerimizden çalışma kararı almıştır.

Siz değerli müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bu konuda hassasiyet ve anlayış göstereceğinizi umarız.

Bu süreçte bizlere aşağıda yer alan irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 

Proje Birimi İrtibat

+90 549 778 50 89+90 505 488 42 70

Muhasebe Birimi İrtibat

+90 533 490 63 74

Translate »